Menu

Er op af met René

19 april 2025
1 min leestijd
In dit artikel
Inhoudsopgave

Rene Paas, commissaris van de koning in Groningen kwam bij ons langs en maakte een vlog!

Na negen jaar mochten we René Paas, commissaris van de Koning in de Provincie Groningen, opnieuw verwelkomen bij KeyPro. In 2016 kwam hij al eens langs, toen nog op een andere locatie. Nu ontvingen we hem in ons gloednieuwe pand aan de Rigaweg.

Een mooi moment om te laten zien hoe we in de afgelopen jaren zijn gegroeid. Wat we doen, waar we voor staan en waarom dat, juist nu, zo belangrijk is.

Samen met zijn collega’s van de  ProvincieGroningen namen we René Paas mee in ons verhaal. Over meubels die steeds weer een nieuw leven krijgen. Over het verschil tussen fast furniture en slim hergebruik. En over hoe we met data en technologie onze processen continu verbeteren: efficiënter, duurzamer en meer toekomstgericht.

Volg ons op onze socials!

Wellicht ook interessant